He Shou Wu (Rdesno mnohokvěté) - 50g

B00004A

Nový produkt

Z 10.000 čínských léčivých rostlin je jen 60, které patří do skupiny nejlepších tonizujicích bylin. He shou wu mezi ně patří hlavně díky svým prospěšným účinkům na celé lidské tělo. He shou wu je velmi rozšířen v čínské bylinné medicíně jako tonikum, aby se zabránilo předčasnému stárnutím, zachování funkcí ledvin a jater, vyživuje krev a posilující svaly, šlachy a kosti. Posiluje dolní části zad a kolen. Je používán ke zvýšení sexuální apetitu a plodnosti u mužů a žen. V Asii je často použiván k udržení mladistvého stavu a barvy vlasů. He shou wu neboli v českém překladu černé vlasy pana HE je bezesporu jednou nejzajímavějších bylin z čina co známe

Tento produkt již není na skladě

87 Kčs DPH

-50%

174 Kč s DPH

He shou wu výrazně zlepšuje naše zdraví a odolnost vůči chorobám. Používá se ke snížení hladiny cholesterolu v těle, v boji s angínou pectoris, proti krvavé stolice, hypoglykemie, diabetes, nočnímu pocení a bylo prokázáno, že je účine při léčbě schizofrenii. 

Vědecké studie ukazuji, že extrakt z He shou wu napomáhá zlepšovat kardiovaskulární systém, napomáhá k lepšímu imunitní systému, zpomaluje degeneraci žláz a snižuje akumulaci peroxidace lipidů. To znamená že Ho shou wu napomáhá v boji proti stárnutí lidského těla, čímž se snižuje vznik smrtelných onemocnění (např., rakovin, srdeční infarktu, mrtvice). He Shou Wu bylo prokázáno, že má vliv na antioxidační systém v těle superoxid dismutázy (SOD) a zvýšení imunitních reakcí zprostředkovaných buňkami. Vědecké studie dokazují, že extrakt z kořene připraveného He Shou Wu může prodloužit životní cyklus tělních buněk.

He shou wu může výrazně zvrátit poškození jater. Poškození zahrnuje ztukovatění jater, poškození jaterní funkce a zvýšené hladiny peroxidovaných tuků v játrech.

Země původu: Čína

Rok sklizně: 2016

Hmotnost: 50 gramů

 

Příprava čaje:

  • 2-4 gramy na jeden šálek vody
  • Zalijte vodou o teplotě 85- 90 °C
  • Nechte louhovat asi 4 - 6 minut
  • Z čaje lze připravit až 3 nálevy


TIP: přidejte zázvor a med do nálevu pro lepší chuť

 

Doba dodání 1 - 3 dny
Platba Dobírka a platba předem

Chvilka na čaj - blog