Kuding- sypaný čaj - 50g

B00007A

Nový produkt

Kuding čaj, také známý jako „hořký čaj“ je jedinečný čínský čaj. Tento čaj nespadá do žádné z kategorií zelených, černých, oolong nebo bíléch čajů, které jsou vyrobeny z listů Camellia Sinensis. Kuding Čaj jse vyrábí z listů keře "ptačího zobu obecného" (Ligustrum vulgare). Kuding čaj má hořkou chuť a očistný účinek. Léčí bolesti hlavy, bolesti zubů, zánětu spojivek a šumění v uších.

Tento produkt již není na skladě

88 Kčs DPH

-50%

176 Kč s DPH

Kuding čaj pomáhá při bolesti hlavy, bolesti zubů, zarudlých očích a tinnitus. Lékařský výzkum ukazuje, že čaj Kuding obsahuje mnoho důležitých a terapeutických bioaktivních chemikálií: 22 Kuding Glycin, 1,4 aminofenolu, 8,8 polyfenolů, 41 vitamínů C, 1,2 flavonoidů apod. Kuding čaj byl prokázán jako vysoce cenný zdravotní nápoj při nachlazení, o čištění organismu, antibakteriální účinky, snižuje krevní tlak, zlepšuje trávení a může ochránit před rakovinou.

V čínštině "ku" znamená hořkost, která popisuje chuť, a "ding"  malý kus, který udává tvar listů čaje. Kuding čaj má velmi zvláštní druh hořké chuti, která může ze začátku pro začínající konzumenty byt problém. Čím více pijete, tím více budete moci ocenit sladkou chuť doprovázenou hořkostí.

Kuding čaj má pověst "zdravého čaje", "dlouhého čaje" a "tenkého čaje". bylo dokázáno, že kuding čaje může zmírnit zánět a bolest, očistit od toxinů, snížit krevní tlak a udržet tělo fit. Kuding čaj je široce používán k léčbě nachlazení, rýmy, svědění oči, červených oči a bolesti hlavy. Kuding čaj je velmi účinný při hubnutí.

Příprava čaje:

  • 1-2 kusy svinutého lístku na jeden šálek vody
  • Zalijte vodou o teplotě 80- 90 °C
  • Nechte luhovat asi 1 - 2 minut
  • každým dalším nálevem přidejte 1 min 
  • Z čaje lze připravit až 3-5 nálevů


TIP: přidejte zázvor a med do nálevu pro lepší chuť

Doba dodání 1 - 3 dny
Platba Dobírka a platba předem

Chvilka na čaj - blog